Informace k soustředění Rumburk

Submitted byofiko onČt, 02/22/2024 - 12:40

Tak a jsou zde informace k soustředění Rumburk, na které už netrpělivě čekáte.

Příjezd (vlastní doprava): 17.8.2024 mezi 12:00 - 13:00 v restauraci Sportlife centra Rumburk ( u recepce). Adresa je Lesní 1302/12, Rumburk.

Při předání dítěte je nutné odevzdat kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie). Lékařské potvrzení o způsobilosti k zotavovacím akcím odevzdávat nemusíte, ale je nutné ho mít zařízené. Platí celý rok.

Potom už jen případné léky s návodem k užívání.

Pokud jste dosud akci neuhradili, učiňte tak co nejrychleji.

S sebou: florbalka, lahev na pití (nebudu opět rozebírat, jak má lahev na pití vypadat), obuv do haly (sálovky), běžecké boty na ven (opravdu kvalitní běžecké boty, nikoliv pohorky a podobné zrůdnosti. Na každý den alespoň dvoje froté ponožky (dobře sají pot a nedělají se puchýře), na každý den alespoň dvě trička a pokud to bude možné, tak i dvoje kraťasy. Tepláková souprava, nepromokavá bunda s kapucí ( pláštěnka není na běhání v případném mírném dešti vhodná), kšiltovka, plavky, věci osobní hygieny, osuška, ručník, věci na spaní (spí se na povlečených postelích), brýle proti slunci. Další věci dle potřeb vašeho dítěte a vašeho uvážení. Nově je potřeba též ŠVIHADLO!!

Co se týká mobilů, je zde novinka. Děti po příjezdu odevzdají své mobilní telefony k šéftrenérovi (to jsem já), a použít je budou moct jen hodinu o poledním klidu. Zároveň bude platit, že mobily děti budou moct použít, pouze pokud budou mít splněny své povinnosti (např. úklid) a nebudou mít jiné problémy (chování a tak).Za mobilní telefony neručíme, pokud budou u dětí. Stejně tak neručíme za jakékoliv elektronické hračky, počítače, tablety atd.. Tento přístup po vzoru jiných organizací zatím testujeme a uvidíme, jak se ujme. Děti budou mít tak pestrý program, že na tyto věci nebudou mít příliš času. Pokud vám bude dítě psát či volat, že se mu stýská, zavolejte ihned na mé číslo 777188350 a já ihned nasadím léčebnou protistýskací kůru;-).

Ukončení: 24.8. si děti vezvedněte opět na recepci mezi 8:30 -10:00. Prosíme o dochvilnost. Případné další dotazy rád zodpovím na 777188350 nebo na ofiko@seznam.cz

Kontakt na trenéry

kalendář