Informace k soustředění a nové sezóně

Submitted byofiko onPo, 08/09/2021 - 11:38

Dobrý den všem,

mám několik důležitých informací:

 

  1. Soustředění - jak s testy? Nejlepší je PCR test. Pokud ho nechcete absolvovat, můžete mít i antigenní test, pro jistotu ale dejte jeden náhradní samotest dětem s sebou pro případ nutného přetestování. Pokud to po nás na místě nebude chtít nikdo řešit, zůstaneme jen u toho jednoho testu. U antigenního mi jen napište čestné prohlášení ke dni nástupu, kdy, jakým způsobem a s jakým výsledkem jste testovali ( stačí rukou kus papíru).
  2. Soustředění - odvoz: Jak víte, odvoz je individuální, nicméně pro Davida Berku bych potřeboval zajistit odvoz z Rumburka a jeho táta by zas vzal recipročně někoho na soustředění. Pokud by se tu našel nějaký ochotník, tak se mi ozvěte na 777188350 a já vám dám kontakt na pana Berku, abyste se mohli domluvit. Předem dík za ochotu.
  3. Nová sezóna - na stránkách www.vosypraha.cz v sekci tréninky už máte nové a platné rozdělení tréninků. To znamená, že už nyní si můžete vyřizovat přihlášení na konkrétní tréninky (ať to pak zase nehoníme v září. V dané sekci máte i adresy na jednotlivé DDM, kde lze elektronicky tréninky přihlásit.
  4. V brzké době začnu do Sportlyzeru vyplňovat jednotlivé tréninky a termíny turnajů (už to máme komplet včetně termínů pořádacích turnajů), takže budu rád, když si do svých kalendářů zadáte vše potřebné a nebudete mi o hracích víkendech odjíždět na hory nebo za příbuznými (ať se spíš příbuzní přijedou podívat na vaše ratolesti na turnaj - jsou šikovné).

Tak to je zatím vše a těším se na vás (ať už na soustředění, nebo v sezóně)

 

Vašek Horáček

Kontakt na trenéry

kalendář